Navazujeme na myšlenku sokolské činnosti - SPORT PRO VŠECHNY !

T. J. Sokol Jinočany je jako základní organizační jednotka České obce sokolské (ČOS) spolu s mnohými dalšími jednotami sdružená v sokolské župě Jungmannova.

Díky nevyhovujícímu stavu staré sokolovny se v roce 2018 přistoupilo k rozšíření a vybudování nového moderního Sportovního a kulturního centra Jinočany, které je plně funkční od 5. 11. 2018. Nový multifunkční a bezbariérový objekt se dvěma sály a klubovnou opět začal v Jinočanech zdárně propojovat sportovní, kulturní a společenský život ve všech věkových kategoriích.

Rodičům s dětmi chceme nabídnout nenáročnou formu pohybu a to především bez úzké specializace a výkonnostní pravidelnosti náročného tréninku. Dětem předškolního a školního věku nabízíme pod vedením školených odborníků různé druhy pohybové aktivity, jako jsou sportovní hry, taneční průprava, moderní gymnastika, jóga, judo, florbal či stolní tenis.

Dospělým pak různé alternativy pohybových lekcí od jógy a pilatesu po aerobní typy cvičení s možností a velkým výběrem sportovních pomůcek. Stranou nezůstávají ani nadšenci týmových her jako je volejbal, tenis, stolní tenis, badminton apod.

Venkovní hřiště v Mirešické ulici - venkovní hřiště s umělou trávou v Jinočanech ulici, kam si můžete v letních měsících zajít zasportovat.

Budeme rádi, pokud se Sportovní centrum Jinočany stane i s venkovním hřištěm vyhledávaným centrem aktivního volného času a místem, kam se budete rádi vracet.